Kontaktujte nás
Napište nám
Navrhněte si svou halu
Zvolte jazyk
MENU
Podívejte se do interiéru

Hala pro jízdárnu

Podívejte se venku

Hala pro jízdárnu

Protože chceme vyjít vstříc potřebám stále náročnějších klientů, kteří hledají krytou jízdárnu, zavedla firma Protan Elmark do své nabídky nový typ haly určené chovatelům koní - jezdecké haly.

Naše nabídka zahrnuje haly zakryté PVC nebo trapézovým plechem na bočních stěnách. Náročnějším klientům navrhujeme objekty s použitím vrstvené desky - toto řešení zaručuje větší izolaci těchto objektů a menší ztráty tepla v zimním období.

Inovativní systém zvýšených sněhových lan zavedený navíc v objektech tohoto typu a možnost provedení valbové střechy zaručují jak bezpečnost lidí a zvířat, tak i několikanácti metrovou výšku používání.

 Hala pro jízdárnu je moderní alternativou pro trvalé objekty fungující jako profesionální stáje nebo jezdecké akademie. Díky mnohaletým zkušenostem můžeme vyrobit jezdecké haly komplexně - včetně osvětlení, základových patek, zavlažovací instalace a mantinelů.

PROHLÍDKA 360°

Virtuální prohlídka

Zveme vás na virtuální prohlídku jedné z našich stanových hal. Prohlédněte si naši halu nejen zvenku, ale podívejte se také dovnitř. Vstoupíte-li do námi navržené sportovní haly, budete se moci přesvědčit, proč jsou tyto objekty tak populární.

Nabízené
typy opláštění
Hala pro jízdárnu PVC

Lehký a odolný materiál, který zaručuje ochranu proti dešti a větru. Speciální struktura materiálů propouští denní světlo dovnitř haly.

Nabízené
typy opláštění
Plech

Opláštění z plechu je pevné a odolné. Pevný trapézový plech s odpovídající tloušťkou zajišťuje dobrou ochranu proti proměnlivým povětrnostním podmínkám.

Nabízené
typy opláštění
Panel

Sendvičové panely zajišťují dokonalou tepelnou izolaci. Opláštění ze sendvičových panelů splňuje také všechny požadavky v oblasti požární ochrany, proto se používají zejména při výstavbě průmyslových hal.

Zvolte
typ stavby
Hala pro jízdárnu - hliníková konstrukce

Lehká konstrukce hliníkových profilů umožňuje rychlou realizaci, jak samotné výroby, tak i montáže objektu. Multifunkční – individuální design a projekt v závislosti od použití. Možná pro využití v řešeních různých akcí, veletržních, skladištních, sportovních, a dokonce průmyslových.

Zvolte
typ stavby
Hala pro jízdárnu - ocelová konstrukce

Solidní řešení založené na příhradových rámech vyrobených z uzavřených ocelových profilů. Zabezpečuje větší odolnost vůči sněhovému zatížení.

Zvláště využívaná v skladištních a průmyslových objektech.

Zvolte
typ stavby
Hala pro jízdárnu - ocelová konstrukce do 120kg sněhu /m2

Výborně se osvědčuje na terénech ohrožovaných velkými sněhovými srážkami. Skládá se z rámů zbudovaných z ocelových profilů, uzavřených ve vaznicovém systému.

Doporučovaná při stavbě skladů průmyslových a jiných hal.

NEJVYŠŠÍ KVALITA

Péče o každý detail

PŘIDEJTE SE K NEJLEPŠÍM

Vybraní zákazníci

Kontaktujte nás pomocí formuláře

Správcem vašich údajů je PROTAN ELMARK
KLIKNĚTE a zjistěte více o ochraně vašich údajů.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Souhlasím s kontaktem v elektronické podobě (e-mail).

Zavolejte nám

+420 777 220 201

Náš obchodní partner v ČR

profistany logo

Vaclav Kuna
Profi Stany s.r.o.
Rysova 520/2a
621 00 Brno

tel. +420 777 220 201
e-mail: vaclav.kuna@pro-stany.cz

Exportní obchodní oddělení

Klaudia Rozmiarek
Exportní manažer prodeje
Magdalena Walczak
Export specialist prodeje
Natalia Skupniewicz
Export specialist prodeje