123 Kontaktní údaje - Protan Elmark
Kontaktujte nás
Napište nám
Navrhněte si svou halu
Zvolte jazyk
MENU

Kontakty

Kontaktujte nás
Zavolejte nám
Kontaktujte nás
Napište nám

Exportní obchodní oddělení

Náš obchodní partner v ČR

profistany logo

Vaclav Kuna
Profi Stany s.r.o.
Rysova 520/2a
621 00 Brno

tel. +420 777 220 201
e-mail: vaclav.kuna@pro-stany.cz

Česká republika + Central Europe

 

Klaudia Rozmiarek
flaga gb chorwacja czechy flaga sk  polska v2
Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 503 978 948
mail 2883236 640 klaudia.rozmiarek@protan-elmark.pl

Natalia Skupniewicz
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 451 060 396
mail 2883236 640 natalia.skupniewicz@protan-elmark.pl

 

Magdalena Walczak
flaga gb polska v2
Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 507 309 829
mail 2883236 640 magdalena.walczak@protan-elmark.pl

 

South & West Europe + Worldwide

 

Elżbieta Dunowska
flaga gb flaga fr polska v2

Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 504 472 019
mail 2883236 640 ela.dunowska@protan-elmark.pl

Patrycja Smorawińska 
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 511 626 261
mail 2883236 640 patrycja.smorawinska@protan-elmark.pl

 

Marta Rozmiarek 
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 453 673 133
mail 2883236 640 marta.rozmiarek@protan-elmark.pl

 

DACH + Benelux

 

Julia Wieczorek
norway 28453 640 flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 511 626 235
mail 2883236 640 julia.wieczorek@protan-elmark.pl

Hanna Majchrowicz 
polska v2 flaga de flaga gb

Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 512 445 642
icon 157358 640  +49 151 6402 9999
mail 2883236 640 hanna.majchrowicz@protan-elmark.pl

 

Head of Export Department

 

Marcin Janowski
flaga gb flaga de  polska v2
Export Sales Director
icon 157358 640  +48 660 457 637
mail 2883236 640 marcin.janowski@protan-elmark.pl

 

Export Development Manager

 

Agnieszka Wysocka

Agnieszka Wysocka
flaga gb polska v2
Export Development Manager
icon 157358 640  +48 451 060 398
mail 2883236 640 agnieszka.wysocka@protan-elmark.pl

Kontaktní údaje

Protan Elmark Sp. z o.o.

T.
+48 61 81 34 523, +48 61 81 35 348
NIP
777-305-57-80
KRS
0000307900

Základní kapitál: 6 670 000zł 
Společnost je zapsána do obchodního rejstříku Státního soudního rejstříku vedeného Oblastním soudem v Poznani

Č. účtu v bance mBank.:
PLN
66 1140 1124 0000 3495 3700 1001
EUR
PL12 1140 1124 0000 3495 3700 1003
GBP
PL55 1140 1124 0000 3495 3700 1005
NOK
PL28 1140 1124 0000 3495 3700 1006
SWIFT
BREXPLPWXXX

Kontaktujte nás pomocí formuláře

Správcem vašich údajů je PROTAN ELMARK
KLIKNĚTE a zjistěte více o ochraně vašich údajů.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Souhlasím s kontaktem v elektronické podobě (e-mail).

Zavolejte nám

+420 777 220 201

Náš obchodní partner v ČR

profistany logo

Vaclav Kuna
Profi Stany s.r.o.
Rysova 520/2a
621 00 Brno

tel. +420 777 220 201
e-mail: vaclav.kuna@pro-stany.cz

Exportní obchodní oddělení

Klaudia Rozmiarek
Exportní manažer prodeje
Magdalena Walczak
Export specialist prodeje
Natalia Skupniewicz
Export specialist prodeje